plende

Jestem specjalistą neurologiem, lekarzem medycyny bólu i medycyny estetycznej. Swój zawód wykonuję od 15 lat, z pasją i zaangażowaniem.

Urodziłam się i wychowałam w Oświęcimiu, ale od 20 lat całym sercem związana jestem ze Śląskiem.

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, a następnie przez 12 lat pracowałam w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach-Ligocie. Obecnie nadal przyjmuję pacjentów w Katowicach prowadząc praktykę prywatną. Nigdzie nie czuję się lepiej niż na Śląsku, a ten region i jego mieszkańców darzę szczególnym szacunkiem.

Zainteresowanie układem nerwowym, mózgiem człowieka i jego możliwościami towarzyszyło mi od zawsze. Specjalizację z neurologii uzupełniłam studiami podyplomowymi w obszarze medycyny bólu. W trakcie życia zawodowego niezbędne okazało się również uzupełnienie wiedzy z zakresu medycyny estetycznej, przede wszystkim w aspekcie zastosowania toksyny botulinowej w leczeniu zespołów bólowych głowy i twarzy.

Zajmuję się szczególnym, trudnym działem neurologii. Zarówno neurologią zachowawczą jak i interwencyjną. Chęć poszerzania wiedzy, doskonalenie techniki leczenia, poszukiwanie rozwiązań i nowych możliwości terapii, a także dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem to podstawowe cechy charakteryzujące moją aktywność zawodową.

Lubię ludzi

Mam w sobie ciekawość i serdeczność w stosunku do drugiego człowieka.

Do terapii zawsze podchodzę kompleksowo analizując całość funkcjonowania chorego i jego jakość życia, a nie tylko pojedyncze objawy choroby. Opinie pacjentów i uśmiech na ich twarzach to dla mnie najlepsza nagroda.

Lekarzem jestem 24 godziny na dobę

To dla mnie styl życia i osobowość a nie tylko zawód. Po wyjściu z gabinetu znajduję też czas żeby odebrać telefon od pacjentów lub odpisać na maile. Poza gabinetem przygotowuję wykłady i piszę artykuły medyczne. Ten czas dzielę pomiędzy pacjentów i rodzinę, bo jestem mamą dwóch synów. Mam wiele zainteresowań, przede wszystkim artystycznych. Jestem fanką gór. Zimą jeżdżę na snowboardzie, latem - rowerem po górach. Staram się zachować umiar i balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

© Dr n. med. Magdalena Boczarska-Jedynak. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności